Kwas hialuronowy czy osocze bogatopłytkowe?
Pytania o szczepienia COVID-19

Szczepienia przeciwko COVID-19. Najczęstsze pytania. Część 4

To czwarta część najczęściej zadawanych pytań o szczepienia przeciwko COVID-19. W tym artykule dowiecie się, czy szczepienia przeciwko COVID-19 są eksperymentem medycznym, czy można podawać szczepionkę dzieciom i czy jest to bezpieczne dla kobiet w ciąży. LASERMED zaprasza do czytania 😉
Szczepienie koronawirus - pytania i odpowiedzi

Szczepienia przeciwko COVID-19. Najczęstsze pytania. Część 3

Temat szczepień nadal nie schodzi z języków. W poniższym wpisie wyjaśniamy m.in.: kto płaci za szczepionki, kto może zostać zaszczepiony przez lekarza w domu i po co podaje się dwie dawki szczepionki. W tym artykule znajdziecie odpowiedzi na wszystkie te pytania i nie tylko.
Szczepionka na COVID - pytania

Szczepienia przeciwko COVID-19. Najczęstsze pytania. Część 2

Kolejna część wpisów, w której LASERMED odpowiada na najczęstsze pytania o szczepionkach przeciwko COVID-19. Kliknij i zobacz, o czym piszemy tym razem!
Szczepienia przeciwko COVID-19- najczęstsze pytania

Szczepienia przeciwko COVID-19. Najczęstsze pytania. Część 1

Proces szczepień trwa w Polsce już blisko pół roku, jednak nadal nasuwa się wiele pytań i wątpliwości na ich temat. LASERMED jako jeden z większy punktów szczepień na Podhalu postanowił je rozwiać. Kliknij i sprawdź.
Fibryna bogatopłytkowa- co to jest?

Co to jest fibryna bogatopłytkowa?

Godny następca osocza bogatopłytkowego- fibryna! Czym tak naprawdę jest? Gdzie znajduje zastosowanie i co różni je od osocza bogatopłytkowego?  Już wyjaśniamy!
Ostrzykiwanie osoczem-jaka jest cena

Jaka jest cena ostrzykiwania osoczem?

Osocze bogatopłytkowe powstaje na skutek odpowiedniej obróbki krwi pacjenta. Z powodzeniem stosowane jest zarówno w medycynie estetycznej, chirurgii, jak również w leczeniu łysienia. Na czym polega wyjątkowość tego materiału? Jaka jest cena zabiegów z jego zastosowaniem?
Laserowe usuwanie trądziku LASERMED
Kolposkopia- czym jest?

Kolposkopia - co to jest ?

Kolposkopia, zaraz obok cytologii to jedno z ważniejszych badań w profilaktyce raka szyjki macicy. Kliknij i dowiedz się, jakie zmiany wykrywa i jak prawidłowo przygotować się do badania.

Rozstępy - dlaczego powstają?

Rozstępy to mało estetyczne zmiany skórne, będące źródłem kompleksów u wielu osób. Czym tak naprawdę są? Jakie są przyczyny ich powstawania? Czy istnieją sposoby, by raz na zawsze pozbyć się tego problemu? Kliknij i sprawdź!
Chrapanie- leczenie LASERMED Nowy Targ

Chrapanie - czy jest niebezpieczne?

Chrapanie to przypadłość, która często bywa bagatelizowana, a dotyka blisko 13 milionów Polaków. Czy może być niebezpieczne dla naszego zdrowia? Jak skutecznie leczyć tę przypadłość?
Jaka jest cena Leczenia komórkami macierzystymi

Leczenie komórkami macierzystymi - jaka cena?

To komórki macierzyste tworzą medycynę regeneracyjną XXI wieku. To one według wielu mogą zapewnić nam długowieczność. Z artykułu dowiecie się Państwo ile kosztują zabiegi z ich użyciem.