Pytania o szczepienia COVID-19
Szczepienie koronawirus - pytania i odpowiedzi
Szczepionka na COVID - pytania

Szczepienia przeciwko COVID-19. Najczęstsze pytania. Część 2

Kolejna część wpisów, w której LASERMED odpowiada na najczęstsze pytania o szczepionkach przeciwko COVID-19. Kliknij i zobacz, o czym piszemy tym razem!
Szczepienia przeciwko COVID-19- najczęstsze pytania

Szczepienia przeciwko COVID-19. Najczęstsze pytania. Część 1.

Proces szczepień trwa w Polsce już blisko pół roku, jednak nadal nasuwa się wiele pytań i wątpliwości na ich temat. LASERMED jako jeden z większy punktów szczepień na Podhalu postanowił je rozwiać. Kliknij i sprawdź.
Chrapanie- leczenie LASERMED Nowy Targ

Chrapanie - czy jest niebezpieczne?

Chrapanie to przypadłość, która często bywa bagatelizowana, a dotyka blisko 13 milionów Polaków. Czy może być niebezpieczne dla naszego zdrowia? Jak skutecznie leczyć tę przypadłość?
Połóg

Połóg - co to jest i jak długo trwa?

Połóg to okres licznych zmian w życiu młodej mamy, które umożliwiają jej przystosowanie się do nowego etapu życia. Czym on tak naprawdę jest? Jak długo trwa?
Endolifting Fotona 4D

Jaka jest cena EndoLiftingu Fotona 4D?

Endolifting Fotona 4D to innowacyjny zabieg, cieszący się dużym zainteresowaniem ze strony naszych pacjentów. Połączenie 4 procedur w jednej terapii, dające efekty już po jednej serii. W artykule dowiecie się Państwo o cenie zabiegu.
Usuwanie żylaków Nowy Taeg

Nowy Targ: kto usuwa żylaki?

Problem żylaków jest rozpowszechniony w całej Polsce. Dotyka także wiele osób na Podhalu. W naszym artykule podpowiadamy, do kogo najlepiej się udać, żeby skutecznie pozbyć się tego problemu.
AstraZeneca fakty i mity

Szczepionka AstraZeneca - fakty i mity

Szczepionka AstraZeneca jest trzecią szczepionką przeciwko COVID-19, która została dopuszczona do użytku w Unii Europejskiej. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, które informacje na jej temat są faktem, a które są mitem.
Dawid Bryniarski Lasermed
USG w LASERMED
Laserowe usuwanie blizn Nowy Targ