Makijaż permanentny w Nowym Targu

Makijaż Permanentny -30%

makijaż permanentny

Makijaż permanentny zyskuje dużą popularność w ostatnim czasie, a coraz więcej osób decyduje się na trwały konturing oczu, brwi oraz ust. Nic dziwnego – współczesnym kobietom, które spełniają się na wielu płaszczyznach, może brakować czasu na codzienną pielęgnację przed lustrem. Makijaż permanentny pozwala zachować elegancki wygląd niezależnie od pory dnia, a także jest świetną opcją na wyjazdy wakacyjne, basen oraz siłownie i aktywności fizyczne. Ponadto, pozwala usunąć drobne niedoskonałości, wydobyć piękne linie brwi, oczu i ust oraz daje efekt naturalnego modelingu twarzy bez konieczności wykonywania zabiegów chirurgicznych.

Makijaż trwały, zwany inaczej mikropigmentacją polega na wprowadzeniu pod skórę barwnika (pigmentu) za pomocą cienkiej igły. Jest ona praktycznie nieodczuwalna dla pacjenta – 99% osób decyduje się na zabieg bez znieczulenia! Wykonanie makijażu permanentnego poprzedza konsultacja ze specjalistą, który wyklucza przeciwwskazania do zabiegu oraz wspólnie z pacjentem ustala kolor i intensywność pigmentu. Skóra zaczyna się łuszczyć w trzeciej-piątej dobie po zabiegu, a pełne jej wyleczenie trwa od 1-2 tygodni. Nie należy zapominać, że zabieg w pewnym stopniu uszkadza ciągłość naskórka, dlatego tak ważne jest jego wykonanie w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. W makijażu permanentnym brwi, gojenie polega stopniowym „układaniu się” pigmentu w głębszych warstwach skóry, dlatego makijaż się może wydawać się z początku jasny, także na oczach oraz w przypadku makijażu permanentnego ust. Gojenie uwzględnia proces retencji barwnika, który powoduje odpowiednie przyciemnienie efektu. Natomiast, pełny efekt końcowy widać po upływie około 4-6 tygodni od zabiegu – wtedy też można zdecydować się na ewentualne dopigmentowanie skóry.

Makijaż permanentny brwi polega na nadaniu im odpowiedniego kształtu oraz trwałej koloryzacji i wypełnieniu ubytków. W przypadku oczu, ciemny pigment pozwala na wydobycie linii, optycznie powiększa oko oraz nadaje spojrzeniu uwodzicielskość i głębie. Ostatnimi czasy, wzrasta także zainteresowanie makijażem permanentnym ust w Nowym Targu i okolicach. Zabieg ten nadaje wargom odpowiedniego dla skóry klienta koloru, wyrównuje kontur i ukrywa niedoskonałości, a także uwydatnia usta w maksymalnie naturalny sposób.

Makijaż permanentny jest zupełnie bezpieczny i – co istotne do zauważenia –– nie pozostaje na skórze na zawsze! Pozwala to na zmianę wizerunku lub powrót  do naturalnego wyglądu twarzy po upływie określonego czasu. Trwałość makijażu trwałego zależy od kondycji skóry i indywidualnych predyspozycji organizmu, jakości sprzętu i kosmetyków, a także właściwej pielęgnacji pozabiegowej. W Lasermed korzystamy z innowacyjnego urządzenia Professional Master Line (PML), opartego na elektromagnetycznej, nowoczesnej technologii oraz gwarantującego doskonałą precyzję i wspaniały efekt. Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca, które oferuje makijaż permanentny brwi w Nowym Targu – zapraszamy do naszego gabinetu.

makijaż permanentny w klinice LASERMED