Henna pudrowa w Nowym Targu

zabieg kosmetologiczny - henna

Zadbane i wyraziste brwi potrafią podkreślić urodę twarzy, są piękną oprawą dla oczu oraz nadają głębię spojrzeniu. Odpowiedni kształt oraz dopasowany kolor włosków potrafi zdziałać cuda, stanowi też istotny element codziennego makijażu. Pielęgnacja i regulacja brwi ma duże znaczenie, warto zatem wykonać ją poprawnie, a najlepiej w salonie kosmetycznym. Zabieg henny na brwi pozwala m. in. zaoszczędzić czas spędzany rano przed lustrem oraz sprawdza się idealnie na wyjazdy wakacyjne i plenerowe. 

Henna to metoda pół trwałego farbowania włosków za pomocą specjalnego barwnika z liści lawsonii bezbronnej. Szeroka paleta możliwych do uzyskania odcieni pozwala na dobór koloru i intensywności brwi do dowolnego typu urody. Głównym celem henny na brwi jest nadanie im pożądanego kształtu oraz koloryzacja, która utrzymuje się przez okres 2-3 tygodni. Henna jest substancją, którą można stosować dla każdego typu skóry (także wrażliwej),  chroni również delikatne i łamliwe włoski. W ostatnim czasie wzrasta popularność innowacyjnego zabiegu makijażu brwi – henny pudrowej. Metoda ta wykorzystuje całkowicie naturalne preparaty bez konieczności użycia wody utlenionej czy innego aktywatora. Dzięki temu nie tylko upiększa, ale i pielęgnuje brwi, a po jej wykonaniu włoski stają się wzmocnione i odżywione. Henna pudrowa stymuluje odrastanie ubytków oraz pięknie uwydatnia kształt i kolor brwi. Jej niewątpliwą zaletą jest także dłuższa niż w przypadku metody tradycyjnej trwałość zabiegu – efekt utrzymuje się aż do 5-6 tygodni.

Jednym z miejsc, które oferują profesjonalne wykonanie henny tradycyjnej oraz henny pudrowej w Nowym Targu jest klinika Lasermed. Wizyta u  naszych specjalistów obejmuje: demakijaż, nałożenie barwnika oraz nadanie odpowiedniego kształtu brwi. W zależności od preferencji klienta, wykonujemy regulację zarówno za pomocą pęsety, jak i wosku kosmetycznego. Pamiętaj, że podczas henny wykonujemy również geometrię brwi, podczas której wyznaczamy perfekcyjny ich przebieg względem linii i punktów twarzy. Stworzona architektura brwi pozwala na opracowanie dopasowanego i indywidualnego kształtu dla twarzy klienta.

Profesjonalnie wykonany zabieg henny na brwi, zarówno tradycyjnej (żelowej), jak i pudrowej daje efekt głębokiego i intensywnego spojrzenia w maksymalnie naturalny sposób.

zabieg kosmetologiczny - henna