Promocja z okazji otwarcia nowego gabinetu

Wszystkie zabiegi kosmetologiczne 40% taniej

Dezinkrustacja Nowy Targ

Dezinkrustacja to jedna z metod głębokiego oczyszczania twarzy polegająca na pozbyciu się zanieczyszczeń i łoju skórnego za pomocą fali ultradźwiękowej. Zabieg dezinkrustacji w kosmetyce wykorzystuje prąd stały (przez co zaliczany jest do metod elektroterapii) oraz zasadowe substancje czynne, które działają aktywnie na zgromadzoną w skórze keratynę. Wprowadzenie substancji (jonów) w zewnętrzne warstwy naskórka powoduje rozpulchnienie gruczołów łojowych i potowych, a co za tym idzie ułatwia usunięcia zgromadzonego w nich tłuszczu.

Istotą zabiegu dezinkrustacji na twarz jest usunięcie zewnętrznych warstw obumarłego naskórka oraz produkowanego przez skórę łoju. To zabieg, który idealnie sprawdzi się dla cery tłustej, ze skłonnością do trądziku (młodzieńczego, pospolitego czy też różowatego) oraz cery ze skłonnością do zmian zaskórnikowych, która potrzebuje głębokiego oczyszczenia. Metoda ta likwiduje także potówki, “kaszkę” z czoła oraz wszelkie zanieczyszczenia powstałe podczas noszenia masek ochronnych. Dezinkrustację można wykonywać cały rok oraz bez względu na wiek, co sprawia, że jest chętnie wybieranym i wszechstronnym zabiegiem oczyszczania twarzy, szczególnie polecanym przez nas dla osób wchodzących w okres dojrzewania. Bezpośrednio po wizycie skóra jest wygładzona, matowa oraz pozbawiona nadmiernie wydzielanego sebum, gdyż działające substancje aktywne zmieniają je w łatwe do usunięcia mydło (stąd też nazwa zmydlanie). Zabieg daje też długotrwałe korzyści, w postaci zmniejszonych porów skórnych, zanikania zaskórników oraz generalnej zmiany tendencji skóry do świecenia się i produkowania zanieczyszczeń. Jeśli szukasz skutecznego i łatwego sposobu na głębokie oczyszczanie skóry, dezinkrustacja będzie idealnym rozwiązaniem!

Dezinkrustacja nie ma większych przeciwskazań, a pierwsze efekty widać od razu po zabiegu. Jest dostępna tylko w urządzeniach firmy Medika, wykorzystujących fale ultradźwiękowe, prąd stały oraz substancje aktywne, które dostępne są w naszej klinice LASERMED. Dla pełniejszego oczyszczenia rekomendujemy naszym pacjentom wykonanie peelingu metodą dezinkrustacji oraz połączenie tego zabiegu z peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją czy też oczyszczaniem manualnym, w zależności od indywidualnej kondycji skóry klienta. W naszej ofercie można znaleźć także specjalną opcję z pielęgnacją dłoni i dodatkową maską odżywczą na twarz.

Dezinkrustacja