REGENERACYJNA MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zabiegi z medycyny regeneracyjnej i estetycznej są polecane przede wszystkim Pacjentom, którzy chcą zachować jak najdłużej młody wygląd i opóźnić procesy starzenia.

Najlepiej wykonywać je pomiędzy 35. a 60. rokiem życia, kiedy nie ma jeszcze zbyt dużo wiotkiej, opadającej skóry, a tkanki są wystarczająco napięte.

W późniejszym wieku skóra nie jest w stanie podjąć procesów regeneracyjnych, a jej nadmiar można usunąć już tylko chirurgicznie.

Od lat znane są różne sposoby odmładzania skóry, jednak nie wszystkie są jednakowo bezpieczne i skuteczne.

Obecnie największymi osiągnięciami w tej dziedzinie są metody stosowania osocza bogatopłytkowego, przeszczepu autologicznej tkanki tłuszczowej wzbogaconej o komórki macierzyste i same komórki macierzyste. Wszystkie te metody wyróżniają się spośród innych tym, iż bazują wyłącznie na wykorzystaniu naszych naturalnych mechanizmów odtwórczych tkanek, ich regeneracji i pobudzenia bez stosowania jakichkolwiek sztucznych metod i substancji. Dzięki tym cechom są praktycznie pozbawione działań niepożądanych i całkowicie bezpieczne.

Medycyna regeneracyjna to także leczenie światłem lasera. Jest to dość młoda i nadal rozwijająca się dziedzina, jednak zdobyła uznanie dzięki efektywności, szybkości, precyzji i bezbolesności. Laser potrafi regenerować tkanki i komórki.

W Klinice LaserMed wykonujemy wiele zabiegów z zakresu medycyny regeneracyjnej:

leczenie laserowe:

leczenie biologiczne:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wygodny sposób finansowania zabiegów w klinice LASERMED: