laserFotona

Zamykanie naczynek prostsze niż kiedykolwiek!

Rozszerzone naczynka nie dodają uroku skórze.  Specjaliści nie mają wątpliwości, że najlepszym sposobem usuwania pękających naczynek jest laseroterapia. Sprawdź na czym polega zabieg!

Skąd się biorą pękające naczynka?

Przyczyną problemu jest kruchość naczyń krwionośnych. Naczynka mogą zostać osłabione w wyniku:

  • brak zbilansowanej diety
  • niedobór witaminy C
  • niedobór krzemu, rutyny
  • silny stres
  • uwarunkowania genetyczne
  • używki
  • niektóre choroby, no. miażdżyca, niewydolność nerek
  • terapia sterydami

Na czym polega laserowe leczenie naczynek?

Laseroterapia przynosi bardzo satysfakcjonujące rezultaty, nawet w przypadku zaawansowanych zmian naczyniowych. W naszej klinice, zabieg laserowego zamykania naczynek przeprowadzamy z użyciem lasera Fotona Spectro SP. Jest to zaawansowane technologicznie urządzenie, które radzi sobie zarówno z płytkimi, jak i głębokimi naczynkami o różnej średnicy. Działanie lasera jest proste i skuteczne. Fotona Spectro SP emituje energię, która jest absorbowana przez hemoglobinę zawartą w naczynkach, a następnie zamieniana w ciepło. Wzrost temperatury prowadzi do odparowania wody z tkanek.  Suche ścianki naczyń zostają wchłonięte, a skóra odzyskuje prawidłowy koloryt.

Co wyróżnia laser Fotona?

Fotona Spectro SP to jeden z najczęściej używanych laserów w medycynie estetycznej. Wyróżnia go wysoki poziom bezpieczeństwa i wielofunkcyjne zastosowanie. Specjaliści na całym świecie używają tej technologii do zamykania naczynek na nogach i na twarzy, leczenia drobnych żylaków i innych zmian skórnych (m.in. włókniaki, brodawki, naczyniaki gwiaździste). Laser Fotona Spectro SP posiada  system kontroli zwrotnej impulsu. Oznacza to, że specjaliści wykonujący zabieg mają pełny nadzór nad energię impulsów i mogą dobierać ich częstotliwość w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta. Dodatkowo, urządzenie działa tylko w obszarze, który wymaga leczenia. Pozostałe tkanki zostają nienaruszone.  Dzięki temu, zabieg jest wyjątkowo bezpieczny.

 

Chcesz pozbyć się nieestetycznych naczynek i pajączków? Zapraszamy na konsultację w Lasermed!