Zabieg trychologiczny Nowy Targ

Profesjonalne gabinety kosmetyczne wiedzą, że niedoskonałości skóry twarzy i problemy z włosami często mają wspólną przyczynę. Do najczęstszych problemów skóry głowy zaliczamy: łupież, nadmierną suchość lub przetłuszczanie się, wzmożone wypadanie włosów oraz łojotok. Stan naszych włosów jest silnie zależny od prowadzonego trybu życia, diety, stresu oraz chorób i przyjmowanych leków. Warto uważnie zadbać o skórę głowy, aby nie tylko uniknąć przykrych dolegliwości, ale także móc cieszyć się piękną i gęstą fryzurą.

Trychologia to dziedzina nauki, która zajmuje się problemami skóry głowy i włosów. W ramach konsultacji trychologicznej przeprowadzonej przez specjalistę trychologii, pacjent uzyskuje wnikliwą analizę kondycji skóry głowy i mieszków włosowych. W oparciu o rzetelne dane możliwe jest prawidłowe wdrożenie dalszego planu leczenia i pielęgnacji, czyli terapii trychologicznej. Jej podstawowym elementem są zróżnicowane zabiegi trychologiczne skóry głowy, dobrane indywidualnie do aktualnego stanu zdrowia klienta. Szerokie możliwości wyboru metody leczenia i sposobu pielęgnacji pozwalają zwalczyć choroby skóry głowy oraz wzmocnić włosy i zapobiec ich wypadaniu.

Zabieg trychologiczny w klinice Lasermed rozpoczyna się od głębokiego oczyszczania skóry głowy, z reguły za pomocą peelingu lub innej metody oczyszczającej (maski,glinki), dobranej wspólnie z trychologiem. W efekcie, następuje złuszczenie zalegającego naskórka i osadu krystalizacyjnego, co stwarza warunki dla zachowania prawidłowej higieny okołomieszkowej. Po podwójnym umyciu specjalistycznym szamponem dostosowanym do skóry głowy klienta, trycholog nakłada preparat stymulujący za pomocą nowoczesnego sprzętu z infuzją tlenową. Umożliwia ona bezbolesne wtłaczanie substancji aktywnych głęboko w skórę głowy i poprawę jej ukrwienia. Zabieg trychologiczny na włosy kończy się nałożeniem preparatu pielęgnacyjnego bezpośrednio na łodygę włosa, który wspomaga jego kondycję oraz chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kosmetolog przekazuje także instrukcję kontynuacji terapii z pomocą dobranych indywidualnie kosmetyków do użytku domowego.

Jak się przygotować do zabiegu? Nie należy farbować włosów już 2-3 tygodnie przed wizytą, natomiast 24h przed nie myć włosów oraz nie stosować lakierów, stylizatorów i suchych szamponów. Zaleca się przygotować rozpiskę używanych preparatów oraz zażywanych na co dzień leków. Warto także zabrać ostatnie wyniki badań: morfologicznych, endokrynologicznych i hormonalnych. Wizytę u trychologa rozpoczyna obowiązkowo konsultacja trychologiczna, umożliwiająca personalne dobranie zabiegu do problemu, dostosowanie złuszczanie do wrażliwości skóry pacjenta oraz wykluczenie alergii na składniki wykorzystywanych w zabiegach preparatów.

Zabieg trychologiczny na skórę głowy i włosy można skutecznie połączyć z takimi zabiegami kosmetycznymi jak: peeling kawitacyjny, infuzja tlenowa z ampułką, oxybrazja skóry głowy czy też mezoterapia skóry głowy z dedykowaną ampułką (forma żelowa). Zachęcamy do wizyty w naszym gabinecie i odpowiednie zadbanie o swoje zdrowie i wygląd.

zabieg trychologiczny

Najczęściej zadawane pytania

Czy można się umówić na zabieg bez konsultacji?

Nie można – konsultacja trychologiczna jest niezbędna dla prawidłowego ustalenia i przeprowadzenia terapii.

Czy wszystkie preparaty gabinetowe są do odsprzedaży?

Nie wszystkie preparaty są do odsprzedaży, ponieważ niektóre z nich mogą być stosowanie tylko przez specjalistę.

Czy można preparaty kupić w Internecie?

Nie, nie można ich kupić w Internecie. Można je kupić wyłącznie w gabinetach trychologicznych.

Zalety

  • duża możliwość wyboru metody
  • zabiegi dostosowane do potrzeb klienta
  • kontynuacja terapii z pomocą dobranych indywidualnie kosmetyków do użytku domowego

Efekty

  • oczyszczona skóra głowy
  • uczucie lekkości na głowie
  • odbicie włosów od nasady
  • pozbycie się nadmiaru łoju ze skóry głowy
1
2
3
4
5
6
7
1

problemy skóry głowy

2

wypadanie włosów

3

nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy

4

słaba kondycja włosów

5

łupież

6

świąd, suchość, pieczenie skóry głowy

7

prewencja wszawicy

Trycholog Nowy Targ – cennik

Nazwa usługiCena [PLN]
Konsultacja trychologiczna150
Konsultacja trychologiczna
z trichoskopią skóry głowy (około 1,5h)
250
Zabiegi oczyszczające skórę głowyod 150
Zabiegi na odbudowę łodygi od 150
Zabiegi na wypadanie włosówod 180
Zabieg przeciwłupieżowy250
Zabieg rozpulchniająco- nawilżający (w leczeniu Atopowego zapalenia skóry lub łuszczyca) 250
Zabieg oczyszczająco-antyłojotokowy
(w leczeniu łojotoku i łojotokowego zapalenia skóry)
250
Alicja Potaczek trycholog, pielęgniarka

Alicja Potaczek

trycholog, pielęgniarka

Zabieg trychologiczny – opinie

Po wizycie u trychologa w Lasermed wiem już, że moja dotychczasowa pielęgnacja w domu była źle dostosowana i tylko osłabiała moje włosy. Zabiegi i opieka Pani Ali sprawiły, że pozbyłam się kłopotów związanych ze skórą głowy.

Anielaz Nowego Targu

Serdecznie polecam zabiegi oferowane w klinice Lasermed – jest ich szeroki wybór w dobrej cenie, dopasowany indywidualnie do problemu i preferencji.

Gracjanaz Nowego Targu

Dzięki zabiegom trychologicznym pozbyłem się dokuczliwego łupieżu, z którym zmagałem się przez długi czas. Dziękuję i polecam

Pawełz Nowego Targu