Regulamin promocji

“Zabieg miesiąca”

Zabieg miesiąca LASERMED
 1. Niniejszy regulamin, określa warunki i zasady na jakich odbywa się promocja pod nazwą „Zabieg miesiąca”.
 2. Organizatorem promocji jest firma Paweł Grzywacz LASERMED z siedzibą przy ul. Krzywej 17 w Nowym Targu, NIP: 782 100 22 80, zwany dalej Organizatorem.
 3. Promocja obowiązuje na każdorazowe wykonanie usługi określonej jako “Zabieg miesiąca” w danym miesiącu kalendarzowym.
 4. Promocja obowiązuje od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca lub do wyczerpania dostępnych  terminów wykonania zabiegu w danym miesiącu kalendarzowym.
 5. Promocja nie obejmuje konsultacji wymaganych przed zabiegiem, badań koniecznych do realizacji zabiegu oraz kontroli po zabiegu.
 6. “Zabieg miesiąca” wybierany jest co miesiąc i przedstawiany na stronie www.lasermed.com.pl oraz na profilu kliniki LASERMED na portalu Facebook i Instagram. “Zabieg miesiąca” wyłaniany jest w ostatnich dniach miesiąca poprzedzającego.
 7. Promocja “Zabieg miesiąca” uprawnia do skorzystania z rabatu kwotowego lub procentowego (formę rabatu ustala Organizator) na usługę określoną w danym miesiącu jako “Zabieg miesiąca”.
 8. Wysokość rabatu w każdym miesiącu określana jest indywidualnie i przedstawiana na stronie www.lasermed.com.pl oraz na profilu kliniki LASERMED na portalu Facebook i Instagram.
 9. Specjalista wykonujący zabieg ma prawo nie wyrazić zgody na wykonanie więcej niż jednego zabiegu w miesiącu ze względów bezpieczeństwa pacjenta.
 10. Promocja nie obowiązuje na pakiety usług.
 11. Promocja nie łączy się z innymi promocjami / akcjami promocyjnymi. Jeżeli w dniu promocji w Klinice będą obowiązywać inne promocje/akcje promocyjne, pacjent dokonuje wyboru, z której promocji chce skorzystać.
 12. Udział pacjenta w promocji oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Aktualny zabieg miesiąca sprawdź TUTAJ 👈🏻

Odwiedź nas: