DEPILACJA LASEREM NOWY TARG

laser MeDioStar NeXT

Usuwanie zbędnego owłosienia to już dziś dla wielu osób konieczność. Z możliwości pozbycia się niechcianych włosków korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Panie pragną cieszyć się gładkimi nogami, pachami, a także okolicą bikini, panowie usuwają nadmiar owłosienia z pleców, ramion, pach. To oczywiście nie wszystkie części ciała, z których możemy i chcemy eliminować włosy. Współczesna medycyna estetyczna proponuje swoim pacjentom rozwiązanie problemu w sposób wygodny, szybki, bezpieczny, a przede wszystkim trwały. Laserowa depilacja laserem MeDioStar NeXT to gwarancja gładkiej skóry i satysfakcji pacjenta. Energia cieplna uszkadza mieszki włosowe, zapobiegając ponownemu ich odrostowi. Urządzenie wyposażone jest w system kontroli temperatury ciała oraz system odprowadzania ciepła, ale także w czytnik nawilżenia skóry oraz melaniny, które umożliwiają indywidualne dobranie parametrów dla każdego pacjenta.

Depilacja laserowa – kiedy spodziewać się efektów?

Różne tryby pracy oraz wysoka moc pracy lasera gwarantują skuteczność w każdym przypadku. Pamiętać musimy, że laser usuwa jedynie włoski znajdujące się w fazie wzrostu, a więc tzw. anagenu, dlatego, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt idealnej gładkości na trwałe, konieczne jest przeprowadzenie kilku sesji depilacji laserowej w odstępie około 4-9 tygodni. Liczbę niezbędnych zabiegów pomogą ustalić nasi specjaliści zajmujący się epilacją.

Oprócz depilacji laserowej w naszej klinice polecamy także peelingi laserem – delikatny, średni oraz głęboki. Równie skuteczne w medycynie estetycznej będzie zastosowanie lasera do zabiegów takich jak usuwanie zmarszczek Nowy Targ. A jeśli poszukujesz rozwiązań na gładką skórę – osocze bogatopłytkowe PRP  to świetna opcja. Zapraszamy do kliniki medycyny laserowej Lasermed w Nowym Targu.

Depilacja laserowa Nowy Targ - laser zabiegowy