Mezoterapia bezigłowa Nowy Targ

zabieg kosmetologiczny

W celu zachowania młodej i promiennej skóry kobiety i mężczyźni coraz chętniej decydują się na innowacyjne zabiegi kosmetyczne. Mezoterapia bezigłowa, obok mikrodermabrazji i peelingu kawitacyjnego, to jedna z najpopularniejszych bezinwazyjnych metod odmłodzenia i wygładzenia twarzy. Jest odmianą tradycyjnej mezoterapii igłowej, w której wykonuje się liczne mikronakłucia skóry, odczuwalne na ciele. Dla wrażliwych pacjentów, bezigłowa mezoterapia będzie doskonałą, bezbolesną alternatywą, wykorzystującą impulsy elektryczne, elektroporację oraz ultradźwięki (sonoforezę).

Mezoterapia bezigłowa twarzy umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych w głębsze warstwy tkanek za pomocą nowoczesnych aparatów, działających na procesach fizycznych skóry. Zastosowanie delikatnych impulsów elektrycznych skutecznie otwiera drobne kanaliki rozmieszczone w skórze, pozwalając na intensywne przenikanie preparatów kosmetycznych w trudno dostępne miejsca. Proces ten nie narusza powłok skórnych – wtłoczenie substancji pielęgnacyjnych zachodzi w sposób całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Jednocześnie pozwala osiągnąć fantastyczne efekty: poprawia kondycję skóry, spłyca zmarszczki oraz sprawia, że ciało wygląda młodziej i zdrowiej.

W celu przeprowadzenia mezoterapii bezigłowej z ampułką, w której zawarte są cenne substancje odżywcze i pielęgnacyjne, najpierw analizujemy stan i wiek skóry oraz dobieramy parametry w zależności od pożądanych efektów przez pacjentkę. Mezoterapia bezigłowa nie tylko przeciwdziała starzeniu się skóry, ale także jest skuteczną metodą zwalczania trądziku, plam na skórze i jej przebarwień oraz redukowania cellulitu i tkanki tłuszczowej. Może być wykorzystywana na różne obszary ciała, w tym twarz, uda, brzuch, dekolt, szyję i powieki. Z uwagi na brak fizycznej ingerencji w ciało, warto zastosować mezoterapię bezigłową na okolice oczu, gdzie skóra jest cienka i delikatna, ze skłonnością do drobnych zmarszczek. Dla osób zmagających się z wypadaniem włosów oraz problemami skóry głowy, które mają opory wobec zabiegów inwazyjnych, idealnym rozwiązaniem będzie natomiast bezigłowa mezoterapia trychologiczna.

Mezoterapia bezigłowa niweluje niedoskonałości skóry, widocznie poprawia jej wygląd, a przy tym działa leczniczo, stymulując warstwy nabłonka do produkcji kolagenu i elastyny. Jeśli zależy Ci na bezbolesnym i skutecznym odmłodzeniu, a także nawilżeniu i zregenerowaniu skóry, zachęcamy do umówienia się na wizytę ze specjalistami kliniki LASERMED.

Mezoterapia bezigłowa - procedura zabiegowa