Infuzja tlenowa Nowy Targ

infuzja tlenowa

Tlen jest podstawowym pierwiastkiem naszej planety, potrzebnym dla zachowania równowagi biologicznej w organizmie oraz regulującym większość kluczowym procesów biochemicznych, w tym proces oddychania komórkowego. Jego niedobory, związane m.in. z zanieczyszczeniami środowiska, działaniem promieniowania UV, ale także nieprawidłową dietą i trybem życia oraz upływem czasu, niekorzystnie oddziałują na skórę, pogarszając jej stan i wygląd. Na ratunek dla szarej, zmęczonej twarzy i pierwszych oznak jej starzenia przychodzi innowacyjna metoda pielęgnacji skóry – infuzja tlenowa. Na czym polega oraz dlaczego jest tak chętnie wybieranym zabiegiem w profesjonalnych salonach kosmetycznych?

Infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu serum z aktywnymi składnikami za pomocą czystego tlenu do głębokich warstw naskórka. Dzięki temu możliwa jest skuteczna regeneracja skóry, poprawa jej witalności i kondycji, a twarz wygląda nabiera blasku i elastyczności. Przeprowadzenie infuzji tlenowej z ampułką, bogatą w składniki odżywcze, możliwe jest w naszej klinice dzięki wykorzystaniu nowoczesnego aplikatora, który pod odpowiednim kątem wdmuchuje w skórę czysty, sprężony tlen, jednocześnie wtłaczając w nią nałożone wcześniej serum, dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry. Tlen dociera naskórka, gdzie pobudza komórki do produkcji kolagenu i elastyny oraz procesów metabolizmu i regeneracji. Aktywne dotlenienie i odżywienie skóry twarzy pomaga w utrzymaniu jej jędrności i gładkości, a także wspiera drożność naczyń krwionośnych. Wskutek aplikacji tlenu powstają nowe, zdrowe komórki,  które poprawiają ogólną kondycję skóry i pozwalają zachować jej młodość na długi czas. Co więcej, tlen ma właściwości antybakteryjne i dezynfekujące, dlatego świetnie sprawdza się w kuracjach antytrądzikowych.

Infuzja tlenowa na twarz to metoda zupełnie bezbolesna i bezinwazyjna, uwielbiana przez pacjentki. Skutecznie oczyszcza i odmładza twarz, spłyca zmarszczki i pomaga walczyć z niedoskonałościami. Dzięki połączeniu czynności pielęgnacyjnych z działaniem medycznym, infuzja tlenowa daje niesamowite efekty już po pierwszym zabiegu! Co więcej, jest odpowiednia dla każdego rodzaju cery, można ją wykonywać cały rok i bez ograniczeń wiekowych (oczywiście po wcześniejszym wykluczeniu przeciwwskazań).

Inną możliwością jest wybranie z naszej oferty zabiegu infuzji tlenowej z oxybrazją, wykorzystującą dodatkowo zalety soli fizjologicznej. Zawarte w niej związki wpływają łagodząco na zmiany skórne i stany zapalne oraz pięknie zmiękczają i wygładzają skórę. Skoncentrowana dawka substancji odżywczych i aktywne pobudzenie tkanek to klucz do sukcesu infuzji tlenowej – efektów i korzyści nie sposób przeoczyć!

Infuzja tlenowa - procedura zabiegowa