Dezinkrustacja Nowy Targ

Dezinkrustacja to jedna z metod głębokiego oczyszczania twarzy polegająca na pozbyciu się zanieczyszczeń oraz martwego naskórka za pomocą fali ultradźwiękowej. Zabieg dezinkrustacji w kosmetyce wykorzystuje prąd stały (przez co zaliczany jest do metod elektroterapii) oraz substancje czynne, które działają aktywnie na zgromadzoną w skórze keratynę. Wprowadzenie substancji (jonów) w zewnętrzne warstwy naskórka powoduje rozpulchnienie skóry, a co za tym idzie ułatwia jej oczyszczenie.

Istotą zabiegu dezinkrustacji na twarz jest usunięcie zewnętrznych warstw obumarłego naskórka oraz przygotowanie skóry do dalszych etapów oczyszczania. To zabieg, który idealnie sprawdzi się dla cery tłustej, ze skłonnością do trądziku (młodzieńczego, pospolitego czy też różowatego) oraz cery ze skłonnością do zmian zaskórnikowych, która potrzebuje głębokiego oczyszczenia. Metoda ta ułatwia usunięcie także potówek, “kaszki” z czoła oraz wszelkich zanieczyszczeń powstałych podczas noszenia masek ochronnych. Dezinkrustację można wykonywać cały rok oraz bez względu na wiek, co sprawia, że jest chętnie wybieranym i wszechstronnym zabiegiem oczyszczania twarzy, szczególnie polecanym przez nas dla osób wchodzących w okres dojrzewania. Bezpośrednio po wizycie skóra jest wygładzona, rozpulchniona, dogłębnie oczyszczona oraz gotowa do przyjęcia dalszej pielęgnacji. Jeśli szukasz skutecznego i łatwego sposobu na głębokie oczyszczanie skóry, dezinkrustacja będzie idealnym rozwiązaniem!

Dezinkrustacja nie ma większych przeciwskazań, a pierwsze efekty widać od razu po zabiegu. Jest dostępna tylko w urządzeniach firmy Medika, wykorzystujących fale ultradźwiękowe, prąd stały oraz substancje aktywne, które dostępne są w naszej klinice LASERMED. Dla pełniejszego oczyszczenia rekomendujemy naszym pacjentom wykonanie zabiegu dezinkrustacji w połączeniu z peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją, w zależności od indywidualnej kondycji skóry klienta. W naszej ofercie można znaleźć także specjalną opcję z pielęgnacją dłoni i dodatkową maską odżywczą na twarz.

Dezinkrustacja