Analiza skóry Nowy Targ

analiza skóry zabieg kosmetologiczny

Skóra to bardzo ważny organ człowieka, który pełni nie tylko estetyczną rolę, ale jej zadaniem jest przede wszystkim ochrona organizmu przed otoczeniem i zanieczyszczeniami. Aby wspomóc jej prawidłowe funkcjonowanie, korzystamy z pielęgnacji domowej oraz profesjonalnych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Ich lista jest jednak bardzo długa, stąd często pojawia się problem z wyborem odpowiedniej metody profesjonalnej pielęgnacji. Dla osób, które nie mają profesjonalnego przeszkolenia pod kątem budowy i działania skóry, trudno jest wnikliwie ocenić jej stan i potrzeby, co prowadzi do częstych błędów w pielęgnacji i nieodpowiedniego doboru kosmetyków. Diagnostyka to podstawa skuteczności leczenia – aby cieszyć się pożądanymi efektami warto poddać się profesjonalnemu badaniu skóry. Jak wygląda i co nam powie o kondycji cery?

Analiza skóry to badanie, które rozpoczyna każdą wizytę u naszego kosmetologa – przeprowadzane jest ono w celu oceny stanu skóry oraz doboru właściwych zabiegów i kosmetyków do potrzeb klienta. Procedura ta jest podstawą do właściwego wyboru schematów pielęgnacyjnych wspólnie ze specjalistą. Pozwala ona także w obiektywny sposób kontrolować efekty leczenia. W badaniu skóry kosmetologia high-tech i idące za nią technologie medyczne nie mają sobie równych. Skuteczna analiza nie jest tylko subiektywnym osądem – aby prawidłowo ocenić stan skóry należy skorzystać z profesjonalnego sprzętu medycznego, jakim jest między innymi kombajn Medika używany w klinice LASERMED.

Analizator skóry, który posiadamy w naszej klinice, pozwala zbadać jeden z najważniejszych parametrów diagnostycznych, czyli poziom nawilżenia skóry. Kosmetolog przeprowadza dwa pomiary (przed i po zabiegu), które to wyniki urządzenie gromadzi i przekształca na wskaźnik procentowy z uwzględnieniem danych zebranych we wcześniejszym wywiadzie z pacjentem. Dzięki skorzystaniu z sześciu niezależnych punktów pomiarowych, uzyskujemy precyzyjną informację o poziomie nawilżenia skóry oraz ogólnej tendencji skóry do przetłuszczania się. Jest to badanie całkowicie bezbolesne, poprzedzone rozmową z pacjentem oraz demakijażem twarzy i obszarów analizowanej skóry. Co najważniejsze – daje obiektywny pomiar obrazujący stan skóry i umożliwiający dobranie terapii naprawczej, działającej kompleksowo na dany problem. W efekcie nie tylko skutecznie poprawiamy zewnętrzny wygląd skóry, ale wspieramy ją aktywnie od środka, dostarczając tkankom cennych składników odżywczych.

Bez względu na rodzaj cery czy przyczynę wizyty w gabinecie kosmetologicznym, dobry kosmetolog musi wykonać precyzyjną analizę skóry. Medika to firma produkująca wysokiej jakości sprzęty medycyny estetycznej – używany przez nas analizator tej marki dostarcza natychmiastowych wyników, obrazujących efekty zabiegu. W LASERMED analiza nawilżenia skóry jest elementem rozpoczynającym każdą wizytę, a do tego całkowicie darmowym. Zatrudniamy fachowo wyszkolonych specjalistów, którzy znają się na obsłudze posiadanych przez nas wysokiej jakości sprzętów. Zależy nam na prawidłowej ocenie problemu oraz jak najlepszemu dopasowaniu zabiegów do indywidualnych potrzeb pacjentów. Wyniki badań dostarczają bowiem istotnych informacji, które w połączeniu z doświadczeniem kosmetologów są kluczem do sukcesu medycyny estetycznej i pielęgnacji skóry w klinice LASERMED.

analiza skóry przed i po

Najczęściej zadawane pytania

Po co wykonujemy analizę skóry?

Badanie skóry pozwala dobrać najlepsze dla danej cery zabiegi i kosmetyki, które dadzą prawdziwe efekty oraz długotrwałe korzyści. Ponadto, badanie to jest bezbłędnym sposobem na ocenę rezultatów zastosowanych metod leczenia.

Czy diagnoza jest wiarygodna?

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości sprzętu firmy Medika, nasze analizy dostarczają niezwykle precyzyjnych pomiarów i informacji, prowadzących do pożądanych rezultatów.

Na czym polega badanie?

Rzeczywisty stan skóry ocenia analizator, który przykładamy delikatnie do badanego obszaru ciała. Urządzenie skanuje twarz, gromadzi dane i podaje parametry, które umożliwiają skuteczną pracę kosmetologa. Dodatkowo podczas badania kosmetolog obserwuje skórę twarzy używając specjalistycznego dermatoskopu – kamery z 200 krotnym powiększeniem, która pomaga w dostrzeżeniu wszelkich nieprawidłowości.

Analiza skóry – cennik

 • Nazwa usługi
 • Konsultacja kosmetologiczna (45 minut)  
  + analiza wideodermatoskopem z 50-krotnym powiększeniem
 • Konsultacja kosmetologiczna
    bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu
 • Cena [PLN}
 • 150
   
 • 0
   
Nazwa usługiCena [PLN}
Konsultacja kosmetologiczna (45 minut)  
+ analiza wideodermatoskopem z 50-krotnym powiększeniem
150
 
Konsultacja kosmetologiczna
  bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu
0