Sonoforeza Nowy Targ

Promocja z okazji otwarcia nowego gabinetu

Wszystkie zabiegi kosmetologiczne 40% taniej

sonoforeza

Sonoforeza to innowacyjny zabieg leczniczo-kosmetyczny, który wykorzystuje ultradźwięki, aby wniknąć w głębsze warstwy skóry. Umożliwia to znacznie intensywniejsze odżywienie i zregenerowanie tkanek niż w przypadku tradycyjnie nakładanych na skórę kosmetyków. Warto dowiedzieć się, na czym polega sonoforeza i wykorzystać jej zalety do przywrócenia skórze pięknego, młodzieńczego wyglądu.

Przyspieszenie metabolizmu komórek oraz poprawa ukrwienia naskórka to jedne z głównych korzyści, jakie daje sonoforeza. Ultradźwięki wykorzystywane w zabiegu wywołują drgania i wibracje będące swoistym mikromasażem dla tkanek, pobudzającym je do produkcji kolagenu i elastyny. Celem oddziaływania mechanicznego na skórę jest dogłębne wtłoczenie serum oraz substancji aktywnych odbudowujących komórki. Zastosowanie zabiegu sonoforezy na twarz sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy blask, jest wspaniale nawodniona i nawilżona. Zabieg ten usprawnia także krążenie limfy, napina i podnosi zwiotczałą skórę oraz zwiększa drożność naczyń włosowatych.

Sonoforezę można stosować na każdej cerze, ze szczególnym uwzględnieniem skóry starzejącej się oraz podrażnionej – aktywne działanie sonoforezy na naczynka wspomaga ich funkcjonowanie i regenerację. W przypadku skóry trądzikowej sonoforeza skutecznie zlikwiduje niedoskonałości, przywróci równomierny koloryt oraz wyciszy blizny. Dla cery dojrzałej zaleca się także sonoforezę na okolice oczu, dzięki której uzyskamy efekt napiętej, wygładzonej skóry oraz spłycenia mimicznych zmarszczek.

Sonoforeza jest zabiegiem będącym idealnym uzupełnieniem dla codziennej pielęgnacji. Sonoforeza stanowi wstępny etap dla wielu zabiegów, gdyż świetnie przygotowuje skórę do przyjęcia składników odżywczych z preparatów leczniczych. W klinice LASERMED wykonujemy sonoforezę z serum, które daje zarówno natychmiastowe efekty promiennej i wygładzonej cery, ale co ważne działa intensywnie od środka, trwale poprawiając kondycję skóry. Sonoforezę można wykonywać na różne partie ciała, a jej przebieg zależy od wybranego pakietu cenowego.

Sonoforeza - procedura zabiegowa