Promocja z okazji otwarcia nowego gabinetu

Wszystkie zabiegi kosmetologiczne 40% taniej

Oxybrazja Nowy Targ

oxybrazja

Aby zachować zdrowy, młody wygląd oraz intensywnie odżywić narażoną na działanie czynników zewnętrznych skórę, warto skorzystać z odpowiednio dopasowanych i profesjonalnych zabiegów na twarz. Oxybrazja, czyli inaczej peeling wodnotlenowy to delikatna metoda oczyszczania twarzy i innowacyjny sposób rewitalizacji skóry. Polega na złuszczaniu martwego naskórka za pomocą strumienia soli fizjologicznej aplikowanego pod ciśnieniem tlenu. Jednoczesne działanie tych dwóch związków chemicznych daje doskonałe efekty i sprawia, że jest to chętnie wybierana metoda pielęgnacyjna dla każdego rodzaju cery, również bardzo wrażliwej. Jak działa oxybrazja i co odróżnią ją od innych zabiegów złuszczających?

Oxybrazja jako odmiana peelingu mechanicznego działa przy zastosowaniu specjalnego aplikatora rozpylającego na skórze kropelki soli fizjologicznej pod ciśnieniem, przy jednoczesnym zabezpieczeniu uszu i nosa. Zawarta w dwufazowym strumieniu sól fizjologiczna skutecznie zmiękcza skórę oraz wpływa łagodząco na zmiany skórne, w tym wrażliwe stany zapalne. Natomiast tlen ma działanie dezynfekujące, umożliwia redukcję bakterii beztlenowych oraz pobudza odbudowę dwóch kluczowych składników tkanki łącznej: włókien kolagenowych oraz naczyń włosowatych. W odróżnieniu od mikrodermabrazji, czyli mechanicznego ścierania naskórka za pomocą mikrokryształków, oxybrazja na twarz jest wykonywana bezdotykowo, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Idealnie sprawdza się zatem dla cery wrażliwej, alergicznej oraz z widocznymi zmianami skórnymi, dla których zastosowanie kontaktowych metod złuszczających mogłoby okazać się zbyt intensywne.

Mikrodermabrazja wodno-tlenowa, gdyż tak często nazywana jest oxybrazja, jest zabiegiem niezwykle delikatnym, a przy tym skutecznie likwidującym zanieczyszczenia oraz naturalnie stymulującym odbudowę skóry. Klienci często decydują się także na połączenie oxybrazji z infuzją tlenową, w której następuje wtłoczenie substancji aktywnych w wewnętrzne warstwy skóry. Oczyszczenie, a następnie intensywne odżywienie głębokich tkanek twarzy daje możliwość całkowitej regeneracji skóry oraz wydłuża efekt złuszczenia metodą oxybrazji. Skóra po zabiegu jest promienna, wspaniale nawilżona i dotleniona. Natomiast dla wzmocnienia zabiegu oksybrazji na włosy proponujemy wykupienie usługi naświetlania skóry głowy lampą LED, która umożliwia kompleksowe odżywienie górnej partii naszego ciała.

Oxybrazja cieszy się natychmiastowymi efektami i może być wykonywana cały rok, także latem, kiedy intensywne promieniowanie słoneczne podrażnia wrażliwą skórę twarzy i może uniemożliwić przeprowadzenie mechanicznych metod złuszczania. Dzięki niej nasza skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd oraz nabiera blasku i elastyczności. Oxybrazja redukuje także zmiany trądzikowe, jest skuteczna w walce ze stanami zapalnymi i oznakami starzenia się skóry.

Oxybrazja procedura zabiegowa