Zabieg kosmetologiczny Nowy Targ

zabieg kosmetologiczny

Kosmetologia to dziedzina dermatologii, która narodziła się już w starożytności, a jej celem nadrzędnym była poprawa wyglądu zewnętrznego. Obecnie, dzięki intensywnemu rozwojowi nauk, można ją skutecznie integrować z medycyną estetyczną, medycyną laserową czy farmakologią, a dostęp do nowoczesnych technologii sprawia, że nieustannie odkrywane są nowe zabiegi kosmetologiczne. Z uwagi na wzrastającą świadomość ludzi o konieczności pielęgnacji skóry i ciała coraz popularniejsze stają się wizyty u kosmetologów. Nowy Targ i klinika LASERMED to innowacyjne centrum medycyny high-tech, oferujące dostęp do szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych, wykonywanych przez doświadczonych kosmetologów medycznych.

Podstawowy zabieg kosmetyczny skupia się na pielęgnacji skóry w obrębie naskórka.

Komponowany jest indywidualnie do potrzeb cery oraz oczekiwań każdego klienta. Wszechstronna oferta wizyt i kuracji w klinice LASERMED umożliwia kompleksowe działanie na skórę i skuteczne zwalczanie problemów zarówno Pań, jak i Panów. Zdecydowanie najchętniej wybieranymi pakietami są zabiegi kosmetyczne na twarz. To po niej widać najbardziej przemęczenie i pierwsze oznaki starości oraz problemy skórne, w tym uciążliwy trądzik. Zabiegi oczyszczające i regenerujące skórę sprawią, że twarz będzie pięknie nawilżona i wygładzona oraz zachowa młody wygląd na długi czas. W odpowiedzi na długie godziny spędzone przed ekranem czy problemy ze snem, idealnie sprawdzą się delikatne zabiegi kosmetyczne na worki pod oczami. Dzięki nowoczesnej aparaturze, metody pielęgnacji skóry w klinice LASERMED są całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne – mogą z nich skorzystać pacjenci nawet z bardzo wrażliwą i problemową cerą.

Procedura zabiegowa

Innym trendem wśród klientów gabinetów są kuracje przeciwstarzeniowe, dające efekty po kilku wizytach u kosmetologa. Zabiegi na twarz o działaniu anti-aging pomagają odbudować elastyczność skóry, pobudzają komórki do produkcji kolagenu i elastyny oraz wzmacniają ich metabolizm i zdolność do regeneracji. Wykonanie profesjonalnego zabiegu kosmetycznego przeciwzmarszczkowego da rewelacyjne efekty, niemożliwe do uzyskania samym stosowaniem kosmetyków w domowym zaciszu. Nasza aparatura pozwala bowiem na głębokie wnikanie w tkanki skóry, co skutkuje ich intensywnym odżywieniem od środka i trwałą poprawą kondycji skóry. Twarz odzyskuje piękny blask i gładkość. Dla cery mieszanej i tłustej, ze skłonnością do trądziku i widocznych niedoskonałości, wspaniale sprawdzą się zabiegi kosmetyczne na zaskórniki, a także indywidualnie metody peelingujące i oczyszczające twarz. Pacjentów z niejednolitym kolorem skóry zachęcamy do skorzystania z zabiegów kosmetycznych na przebarwienia, które pomagają wyrównać jej koloryt.