Jaka jest cena endoliftingu Fotona 4D?

Laserowy endolifting Fotona 4D to rewolucyjna metoda odmładzania twarzy, na którą składają się aż 4 zabiegi:

 • EndoLifting®
 •  FRAC3®
 •  PIANO®
 •  SupErfacialTM

Laser FOTONA Spectro SP umożliwia wykonanie nowatorskiego zabiegu poprzez połączenie działania dwóch rodzajów laserów Er:YAG (erbowy) i Nd:YAG (neodymowy). Dzięki uzupełniającym się długościom fali uzyskujemy kompleksowe działanie na skórę, które wpływa zarówno na jej powierzchniowe, pośrednie jak i głębokie warstwy. Zastosowanie 4 trybów w jednym zabiegu sprawia, że zadowalające efekty uzyskujemy już po jednej wizycie w naszej klinice. Cena endoliftingu laserowego 4D to często zadawane przez Państwa pytanie, odpowiedź na nie zamieściliśmy w dalszej części wpisu. Dowiedzą się Państwo także kilku podstawowych informacji o liftingu laserowym wykonywanym w naszej klinice.

Cena endoliftingu fotona 4D

Co znajduje się w cenie endoliftingu Fotona 4D ?

Cena endoliftingu Fotona 4D nie dotyczy tylko samego zabiegu. Oprócz profesjonalnie przeprowadzonego liftingu laserowego, otrzymają Państwo dodatkowe usługi, np. darmowe naświetlanie lampą LED po zabiegu. Jak w przypadku każdego zabiegu w klinice LASERMED, zajmie się Państwem wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Dokładamy wszelkim starań, by zapewnić Państwu komfort i bezpieczeństwo na największym poziomie.

Darmowa konsultacja ze specjalistką laseroterapii

Po zgłoszeniu się do naszej kliniki i opisaniu problemu specjalistka laseroterapii przeprowadza darmową wstępną konsultację. Ustala plan leczenia, informuje o przebiegu planowego zabiegu i przedstawia oczekiwane efekty.

Znieczulenie w cenie zabiegu laserowego

Lifting laserowy Fotona 4D to praktycznie bezbolesny zabieg, jednak w trakcie nasza specjalistka korzysta ze specjalnego urządzenia do chłodzenia skóry, który spełnia funkcję znieczulenia bez żadnych dodatkowych opłat.

Darmowe naświetlanie po zabiegu

Bezpośrednio po wykonaniu endoliftingu laserowego zapewniamy naświetlanie specjalną lampą LED. Jest to zwieńczenie zabiegu, które przyśpiesza regenerację i skraca czas rekonwalescencji.

Cena endoliftingu Fotona 4D

Endolifting Fotona 4D – Nowy Targ

Cena endoliftingu Fotona 4D

 • Nazwa usługi
 • Konsultacja ze specjalistką laseroterapii
 • 1 zabieg na twarz (4 procedury: EndoLifting®, FRAC3D®, PIANO®, SupErfacial™)
 • Zabieg w innej okolicy lub kilka zabiegów
 • Cena (PLN)
 • 0
 •  
  2 999
   

 • wycena indywidualna
Nazwa usługiCena (PLN)
Konsultacja ze specjalistką laseroterapii0
1 zabieg na twarz (4 procedury: EndoLifting®, FRAC3D®, PIANO®, SupErfacial™)2 999
Zabieg w innej okolicy lub kilka zabiegówwycena indywidualna
Umów się na wizytę

Endolifting fotona 4D- opinie

Trochę to kosztuje, ale to i tak nic w porównaniu do cen warszawskich. Zdecydowanie warto, efekty utrzymują się latami. Przesyłam pozdrowienia z Mokotowa dla całego personelu  🙂 Patrycja

Patrycjaz Warszawy

Byłam akurat na wakacjach w Zakopanem i mąż zaproponował, żebym skorzystała z laserMED, bo w pracy się koleżanki chwaliły efektami. Byłam trochę sceptyczna – niepotrzebnie. Jeden zabieg, powrót do domu a twarz jak u 20-latki 😉

Aniaz Katowic

Fotona 4D to najlepszy lifting, z jakim miałam do czynienia. Polecam szczególnie tym, którzy boją się skalpela – wszystko poszło szybko i komfortowo.

Małgorzata z Krakowa

 Fotona 4D- efekty

Efekty endoliftingu fotona 4D

Endolifting laserowy – efekty przed i po

Co uzyskasz po zabiegu liftingu laserowego Fotona 4D?

odbudowę kolagenu
natychmiastowe odmłodzenie
zwiększoną elastyczność skóry
widoczną poprawę jakości skóry
wypełnienie bruzd i zmarszczek
skórę bez nierówności

Specjalistka laserowego endoliftingu Fotona 4D

Cena Endoliftingu Laserowego fotona 4D obejmuje także wiedzę i doświadczenie wykwalifikowanego personelu naszej kliniki.

Amelia Langer-Łukasik Fotona 4D

mgr Amelia Langer-Łukasik

Specjalistka laseroterapii, związana z LASERMED od początku jego istnienia.

Niezwykłe połączenie 4 zabiegów w jednym i uzupełniające się długości stosowanych laserów sprawiają, że Endolifting Fotona 4D przynosi korzyści już po jednej serii. Nie ma konieczności powtarzania zabiegu, więc to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą przyjechać do naszej kliniki w Nowym Targu tylko na jeden dzień.

Endolifting Fotona 4D w LASERMED to początek nowego wymiaru piękna.

Możesz podarować ten wyjątkowy zabieg komuś bliskiemu w prezencie! Bony upominkowe LASERMED to wspaniały pomysł na oryginalny upominek.

Bon na endolifting laserowy Fotona 4D