Labioplastyka laserowa Nowy Targ

Korekcja warg sromowych laserem – co powinnaś wiedzieć?

Przerośnięte wargi sromowe mogą być uciążliwym problemem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Nierzadko są przyczyną dyskomfortu podczas aktywności fizycznej i seksualnej. Często utrudniają codzienne funkcjonowanie. Już samo noszenie niewłaściwej bielizny może powodować ból, otarcia i nawracające stany zapalne. Dla wielu kobiet jest to powód do kompleksów, który obniża samoocenę i przekłada się na współżycie seksualne. Labioredukcja, czyli laserowe zmniejszanie warg sromowych, może być tu dobrym rozwiązaniem. Przyczyną powstania deformacji warg sromowych mogą być uwarunkowania genetyczne lub powstały na skutek porodu albo procesu starzenia się skóry.

Laserowe zmniejszanie warg sromowych Nowy Targ. Poczuj się bezpiecznie

Zabiegi labioplastyki wykonywane laserem są bezpieczniejsze i oferują lepsze efekty niż te przeprowadzone skalpelem. Laser stymuluje koagulację tkanki, dzięki czemu nie występuje krwawienie. Zmniejsza to ryzyko powstawania blizn pooperacyjnych, redukuje obrzęk obszaru zabiegowego oraz dyskomfortu po zabiegu i radykalnie skraca czas gojenia. Laser nie tylko modeluje zewnętrzne intymne obszary ciała kobiety, ale też zwiększa zwartość i elastyczność tkanki poprzez stymulację produkcji kolagenu. Jeśli labioredukcja Nowy Targ – to tylko w Lasermedzie.

Sprawdź także pozostałe uslugi z zakresu medycyny estetycznej: laserowe usuwanie rozstępów, peelingi laserowe czy frakcjonowanie 3D Nowy Targ.

laser frakcyjny - labioredukcja