Depilacja laserowa Nowy Targ

Lato zbliża się wielkimi krokami… Humor pogorsza Ci się na samą myśl o codziennym goleniu nóg, by móc włożyć zwiewną sukienkę? Maszynka i pianka do golenia to sprzęty, za którymi nie przepadasz? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – laserowe usuwanie włosków. Niechciane owłosienie to problem dotyczący przede wszystkim kobiet, jednak w gabinetach można coraz częściej spotkać też panów. Depilacja laserowa Nowy Targ – gdzie się udać, by osiągnąć zadawalające rezultaty? Jak działa laser na włoski? Już odpowiadamy!

Depilacja Laserowa Nowy Targ

Depilacja laserowa – jak działa?

Nadmierne owłosienie to problem, którego chcą pozbyć się wszyscy, niezależnie od wieku i płci. Jeśli szukacie zabiegu, który nie pozostawi na Waszej skórze ani jedno włoska, to dobrze trafiliście. Depilacja laserowa w Nowym Targu pozwoli Ci zapomnieć o konieczności codziennego golenia. Jednak na czym ona polega?

Dzięki zastosowaniu lasera w szybki i wygodny sposób możemy uzyskać trwały efekt gładkiej skóry. Wiązka światła przenika przez skórę , czego efektem jest uszkodzenie mieszków włosowych. To z kolei zapobiega odrastaniu włosów.  Laser usuwa tylko włoski w fazie wzrostu  (faza anagenu), dlatego aby podtrzymać efekt gładkości na dłużej, potrzebne jest kilka sesji przeprowadzonych w odstępach około 4-9 tygodni.

Depilacja laserowa w LASERMED- Nowy Targ

Dzięki zastosowaniu lasera możliwa jest:

  • Depilacja laserowa bikini

  • Depilacja laserowa pach

  • Depilacja laserowa nóg

  • Depilacja laserowa wąsika

  • Depilacja laserowa pleców

Depilacja laserowa – jak się przygotować?

Na okres 3-4 tygodni przed zabiegiem wskazane jest zrezygnowanie z depilatora, usuwania włosków woskiem czy też wyrywania ich za pomocą pęsety. Należy także unikać opalania miejsc, na które stosowany będzie laser. Z kolei w samym dniu zabiegu ze względu na konieczność zachowania suchej skóry trzeba powstrzymać się przed stosowaniem balsamów.

laserowe usuwanie owłosienia nowy targ

Depilacja laserowa Podhale

W klinice LASERMED od wielu lat stosujemy zabiegi z użyciem lasera, by pomóc naszym pacjentom uporać się z problemem niechcianego owłosienia.

Amelia Langer Łukasik- depilacja laserowa LASERMED

Depilacja laserowa LASERMED to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Stosujemy laser diodowy ASCLEPION MeDioStar NeXT – jeden z najlepszych tego typu sprzętów na świecie. Zabieg wykonywany jest przez uwielbianą przez pacjentów za profesjonalizm i sympatię mgr Amelię Langer-Łukasik.

Połączenie najwyższej jakości sprzętu i najlepiej wykwalifikowanej kadry na Podhalu sprawia, że LASERMED to jedyny słuszny wybór!

Wiesz już gdzie najlepiej  wykonać zabieg depilacji laserowej w Nowym Targu. Nie jest Ci obcy mechanizm działania lasera na skórę. Jeśli jeszcze nie wiesz, czy to zabieg dla Ciebie, przeczytaj nasz artykuł o depilacji laserowej, by dowiedzieć się więcej. Albo od razu umów się na wizytę 🙂