Klinika Lasermed wychodzi naprzeciw potrzebom Pacjentów. Zapewniamy całkowicie bezpieczną wizytę lekarską z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. 

Podjęliśmy największe starania, by każdy Pacjent mój podjąć u nas leczenie i wykonać niezbędne zabiegi. Dzięki temu możemy z otworzyć klinikę na nowo, mając pewność, że nasi Pacjenci i Pracownicy są bezpieczni.

Bezpieczna wizyta u lekarza w czasie pandemii – jesteśmy na to przygotowani

W naszej klinice obowiązują teraz szczególne środki ostrożności. Profesjonalna profilaktyka została potwierdzona nowoczesną technologią, a oprócz tradycyjnych środków ochrony zewnętrznej stosujemy jeszcze bardziej szczelne kombinezony, przyłbice i nie tylko. Bezpieczeństwo to teraz podstawa – dlatego jest nieodłącznym elementem wizyty każdego Pacjenta w klinice Lasermed.

Pobierz ebook informujący o zmianach w Klinice

Chcemy, aby każdy mógł zapoznać się z tym, co zmieniło się w Lasermedzie. Dlatego chcąc przekazywać wiedzę dalej, stworzyliśmy ebook informacyjny. Wyszczególniliśmy w nim podjęte środki ostrożności (od wywiadu z pacjentem po ozonowanie i filtry). Zapraszamy do zapoznania się z dawką merytorycznych informacji.