HUBERT WOLSKI - ORDYNATOR ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEGO W NOWYM TARGU - LaserMed | Zabiegi laserem - Nowy Targ 

HUBERT WOLSKI - ORDYNATOR ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEGO W NOWYM TARGU

OPINIE Z PORTALU ZNANYLEKARZ.PL


 

dziewczyny to jest prawdziwy lekarz dzięki niemu jestem dzisiaj szczesliwą mamusią!przy pierwszej ciązy zostałam zle zdiagnozowana i niestety moj dzidzius zmarł trafiłam do pana dr.Wolskiego zapłakana szukająca pomocy on zajął sie mną jak prawdziwy lekarz był na kazdy telefon zawsze grzeczny, odpowiadał na kazde pytania wszystko spokojnie tłumaczył!naprawde go polecam!!!!!!!!!!

 

anna s

 


Nie znam lekarza, który byłby tak oddany pacjentom jak dr Wolski. Człowiek pełen poświęcenia, lekarz z powołania. Zawdzięczam mu życie. To właśnie on zdiagnozował u mnie guza, którego inni lekarze w Nowym Targu w przychodni, nie dostrzegli a byłam u wielu. Jestem dla niego pełna podziwu i szacunku. Nie ma takiej oceny na jaką zasługuje swoim oddaniem. Tego nie da się ocenić w skali od..do. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak dr. Wolski. Ma nie tylko talent ale i wyjątkowy dar.

Zarańska Małgorzata

Lekarz z powołania, a przede wszystkim bardzo dobry człowiek!Prowadził moją ciążą, był podczas porodu, opiekował się podczas pobytu w szpitalu. Na oddziale absolutnie nie daje odczuć, aby swoich pacjentów traktował inaczej!Widać, że praca stanowi dla niego priorytet- wykonuje ją z pasją, zaangażowaniem, determinacją. Zawsze jest w tzw. " pogotowiu". Szpital jest dla Niego drugim domem- widać to choćby przez to, że pojawia się tam nawet wówczas, gdy nie ma dyżuru, a jest taka potrzeba. Szanuje wszystkich pacjentów, zawsze pyta o samopoczucie, odpowiada na pytania, wątpliwości. Oddział zarządzany przez Doktora jest czysty, otwarty, przyjazny, personel bardzo przyjemny. Szkoła rodzenia -godna polecenia- spora dawka wiedzy, miła atmosfera, kompetencje Pań prowadzących oraz ich rzetelność, pracowitość, fachowość- przynoszą chlubę nie tylko oddziałowi, ale myślę całemu szpitalowi. Dziękuję za wszystko..." Niektórzy ludzie to anioły bez skrzydeł- i to jest właśnie takie piękne- urodzić się bez skrzydeł i wyhodować je sobie".

 

J.K.