RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA - LaserMed | Zabiegi laserem - Nowy Targ 

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej w naszym gabinecie zabiegowym:


RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA LASERMED

linia podziału

Oto 4 najważniejsze powody do skorzystania z tego zabiegu:

 1. Można go wykonywać CAŁY ROK.
 2. Zabieg jest ukierunkowany na 5 konkretnych problemów skórnych: rozstępy, blizny (np. po trądziku), zmarszczki, brak jędrności, przebarwienia.
 3. Radiofrekwencja mikroigłowa to 2 zabiegi w cenie jednego: radiofrekwencja, czyli nagrzewanie falami radiowymi, mikroigłowa - nakłuwanie za pomocą drobniutkich igieł. Naraz. A jeżeli naraz, to znaczy lepiej niż jeden zabieg po drugim.
 4. Mała bolesność i szybki powrót do normalnego funkcjonowania.
linia podziału
Szanujemy Twój czas. Jeżeli te cztery powody Cię nie przekonują, nie czytaj dalej.
linia podziału


 

Najlepszą rekomendację można uzyskać od osoby, która sama poddała się takiemu zabiegowi. Zobacz, co Pani Blair sądzi na temat radiofrekwencji mikroigłowej.
Nasz komentarz: zabieg wykonywany przez niewłaściwie przeszkolony personel lub niesprawdzonym urządzeniem faktycznie może wywołać dużą i doskwierającą opuchliznę, o jakiej mówi Pani Blair, jednak stanowi to rzadkość. Nasz personel został kompleksowo przeszkolony przez specjalistów z dziedziny radiofrekwencji mikroigłowej, a nasze urządzenie (SkinFrax) to uznana marka, która nie może sobie pozwolić na takie efekty uboczne.

linia podziału

Często zadawane pytania:
 1. Czy zabieg radiofrekwencji mikroigłowej to zabieg jednorazowy?

  Efekty widoczne są już po jednym zabiegu, na którym można poprzestać. Dla właściwych efektów zalecamy jednak wykonanie 2-3 zabiegów w odstępach miesiąca.

 2. Jak to działa?

  Specjalna głowica w jednym czasie nakłuwa skórę dziesiątkami mikroigieł oraz generuje fale radiowe skierowane w kierunku miejsca nakłucia. Nasze specjalistki (mgr Amelia Langer-Łukasik i mgr Dorota Jasińska) decydują, na jaką głębokość powinna dotrzeć igła oraz fala, w zależności od rodzaju problemu skórnego, który należy rozwiązać. W przypadku głębszych zmian głowica jest w stanie dotrzeć aż do 3 mm wgłąb warstwy skóry właściwej. Mikronakłucia działają jak drobne zranienia, które mobilizują skórę do regeneracji. Fale radiowe podgrzewają ją, co powoduje obkurczenie włókien kolagenowych (natychmiastowy efekt naprężenia skóry) oraz bodziec rozpoczynający proces wytwarzania nowych włókien

 3. Jak bardzo zabieg boli?

  Staramy się, żeby nie bolał w ogóle ;-) Miejsce zabiegu smarujemy specjalnym kremem znieczulającym, co znacznie obniża stopień bólu. Wszystko zależy jednak od rodzaju zmiany skórnej, którą chcemy usunąć (dla zmian ulokowanych w głębokich warstwach skóry właściwej musimy użyć większej mocy urządzenia, co może się wiązać z większym bólem) oraz partii ciała, której zabieg jest poddawany.

 4. Ile trzeba czekać na efekty?

 5. Pierwszy efekt pojawia się w ciągu kilku dni od zabiegu. Na pełen należy poczekać od tygodnia do czterech, jednak są to efekty zdecydowanie długotrwałe.
linia podziału

Cena zabiegu radiofrekwencji zależy od obszaru poddawanego zabiegowi.

Zaczyna się już od 250 zł.

Zadzwoń pod +18 888 02 00 lub napisz na Facebooku, żeby umówić się na zabieg.

linia podziału